Temperaturat e larta, Luana i vë flakën ‘Instagramit’!

11 Shares Share Messenger

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca, duket se këtë verë po e kalon vetëm në pushime.

Ajo sërish ka publikuar fotografi ku shihet në një jaht në bregdet, ku shfaq trupin e saj aq seksi e të formësuar në binike.

Shikojeni si duket ajo:

Share Messenger

Më të lexuarat