Do të mahniteni, ja sa miliona po i jep Zidane për Mbappe

Share Messenger

Los Blancos duan që ta zëvendësojë Cristiano Ronaldon.

Real Madrid është në kërkim për një blerje galaktike për merkaton e verës, parësor është afrimi i një numri “7”, të cilin Crisitano Ronaldo e la bosh pas largimit.

“Don Balon” ka bërë me dije se Mariano Diaz do largohet në verë dhe Florentino Perez, së bashku me Zidane po përgatisin të gjitha format për të marrë Kylian Mbappe nga PSG.

Real Madrid ka përgatitur ofertën prej 250 milionë euro dhe 28 milionë euro pagë në sezon, sipas medies spanjolle janë të mjaftueshme.

Share Messenger

Më të lexuarat