Tayna sjell poza atraktive nga pushimet në Turqi

Share Messenger

Reperja e njohur, Tayna, ka udhëtuar së fundmi drejt shtetit turk.

Këtë gjë ajo e ka bërë të ditur përmes imazheve të publikuara në rrjetet sociale, ku ka treguar se po e shijon qëndrimin në Stamboll.

Foto: Tayna/InstaStory

Teksa shfaqet në disa poza mjaft tërheqëse para pasqyrës, reperja nga Prizreni nuk hezitoi të vërë në pah linjat e saj atraktive.

Ndërkohë, në një nga fotografitë e fundit të publikuara në rrjetin social Instagram, Tayna u shfaq mjaft elegante e veshur në xhup të zi dhe xhinse.

 

“Duke i pa punët mija”, ka shkruar reperja në mbishkrimin e fotografisë, duke bërë kështu të ditur kështu se nuk merret me punët e të tjerëve.

View this post on Instagram

Tu pa punt e mia💆🏻‍♀️

A post shared by Tayna (@tayna) on

Share Messenger

Më të lexuarat