Taulant Xhaka tregon një pjesë të shtëpisë së tij luksoze

12 Shares Share Messenger

Ai padyshim është njëri nga futbollistët më të pëlqyer nga shqiptarët.Mesfushori i Kombëtares shqiptar dhe klubit zviceran Basel, Taulant Xhaka ka treguar pjesë të shtëpisë së tij.Ai ka publikuar në Instagram një fotografi, ku shihet një kënd i shtëpisë e që po duket tejet luksoz.

Share Messenger

Më të lexuarat