Studentët, e kujtojnë në mënyrë të veçantë Arian Dacin

357 Shares Share Messenger

Vdekja tragjike e zëvendësministrit të Diasporës, Arian Daci, tronditi të gjithë.

Daci vdiq dje nga një ortek bore në Qendrën e Skijimiy në Brezovicë, njofton Klan Kosova.

Disa studentë të Edukimit Fizik dhe Sportit, e kujtuan në një mënyrë të vecantë Arianin, dhe në të njëjtën kohë ngushëlluan familjen Daci.

Ata bashkërisht kanë formuar emrin e të ndjerit, në vendin ku ai vdiq.

Share Messenger

Më të lexuarat