Sot është një ditë e veçantë për Luana Vjollcën, kjo është arsyeja

Share Messenger

Në familjen e moderatores së njohur Luana Vjollca sot është një ditë e veçantë.

Motra më e madhe nga vajzat e familjes Vjollca, Lira feston ditëlindjen dhe me këtë rast nuk ka munguar as urimi i prezantuese seksi.

Në një postim të bërë në ‘Instagram’, Luana ka uruar me fjalët më të bukura motrën e saj të madhe.

“Krenaria me e madhe është kur me thonë qe te ngjaj ty, sa do doja te isha sa çereku jot..Happy Birthday dashuria ime me e madhe mbështetja ime me e madhe, motivimi im me i madh! Te kam jetën time lal” ka shkruar Luana në urim.

Ndërsa, Luana përveç angazhimeve në emision ‘Shiko Kush Luan’ është në përgatitje të këngës më të re.

Share Messenger

Më të lexuarat