Skitari rus përplaset rëndë në Lojërat Olimpike (VIDEO)

7 Shares Share Messenger

Një skiator rus humbi ekuilibrin gjatë konkurrimit të tij në slalomin gjigant dhe u përplas me forcë në rrethimin e pistës, gjatë Lojërave Olimpike Dimërore.25-vjeçari Pavel Trikhichev u përplas me një nga portat, humbi skinë e majtë dhe shkoi duke u rrotulluar drejt e në rrjetën mbrojtëse.Trikhichev ndenji disa momente i shtrirë në borë, i gjakosur paksa në fytyrë, përpara se të ndihmohej nga stjuardët.
Fatmirësisht, skiatori nuk ka pësuar asnjë dëmtim të rëndë.

Share Messenger

Më të lexuarat