Ska fitues, por ky ishte lojtari i ndeshjes Inter- Barcelona

15 Shares Share Messenger

Ka përfunduar pa fitues ndeshja ndërmjet Interiit dhe Barcelonës me rezultat 1-1.

Gjysma e parë nuk prodhoi gola, ndërsa Blaugranët bënë paraqitje më të mirë duke krijuar më shumë raste para portës kundërshtare.

U desh të pritej minuta e 83 për të parë golin e parë në këtë ndeshje.

Ishte Malcom që në minutën e 83 kaloi në epërsi Barcelonën.

Interin nga humbja e shpëtoi Mauro Icardi, që shënoi në minutën e 87 të ndeshjes.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në fotografinë e mëposhtme.

Share Messenger

Më të lexuarat