Shikoni gjuajtjen e lirë fantastike të Shaqirit në FA Cup

465 Shares Share Messenger

Xherdan Shaqiri ishte afër për të shënuar sonte një super gol.Kosovari ekzekutoi një gjuajtje të lirë në minutën e 70-të për Liverpoolin dhe topi goditi shtyllën.

Në këtë ndeshje Liverpool është duke humbur me rezultat 2-1, por vlen të theksohet se shumica e ekipit të Klopp janë lojtarë të rinj, të kombinuar me lojtarë senior të ekipit të parë.

Share Messenger

Më të lexuarat