Shaqiri suprizon një femer shqiptare: E quan ‘Bomba’ – Pamjet

287 Shares Share Messenger

Mbrëmë ka festuar ditëlindjen, por mbi të gjitha vëmendjen e mori ajo çfarë Xherdan Shaqiri ka bërë për të.

Bukuroshja shqiptare, Ilda Bejleri natën që e lamë pas ka pranuar një surprizë në vendin e saj të punës.

Kjo pasi ajo festoi ditëlindjen dhe torta ishte bërë enkas për të me një mbishkrim të veçantë.

”Bomba edhe 100” shkruan mbi tortën e ditëlindjes të cilën me gjasë ia kanë blerë kolegët. Ajo pranë postimit ku gjithashtu duket seksi ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miqë e kolegë, mirëpo para së gjithash vëmendjen mori fakti se Xherdan Shaqiri ia ka pëlqyer fotografinë.

Më herët është folur për një lidhje të mundshme mes dyshes, andaj kjo nuk ka pasur se si të ju ikën mediave.

Share Messenger

Më të lexuarat