Shaqiri kthehet në stol: Ky është formacioni i Liverpool sonte

Share Messenger

Red Bull Salzburg dhe Liverpool zhvillojnë sonte ndeshjen xhiros së gjashtë dhe të fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Në Grupin E, aty ku bën pjesë edhe kampioni në fuqi i kësaj gare, Liverpooli, gjërat janë ende të paqarta dhe gjithçka do vendoset sot.

Momentalisht Liverpooli renditet i pari në grup me 10 pikë, Napoli i dyti me 9 pikë, Salzburgu i treti me 7 pikë dhe Genku i fundit me 1 pikë.

LEXO EDHE: Liverpooli, Napoli dhe Salzburgu kërkojnë sonte kualifikimin: Ky është skenari që i dërgon tutje

Ndeshja zhvillohet me fillim prej orës 18:55 në ‘Red Bull Arena’ dhe tashmë të dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare.

Share Messenger

Më të lexuarat