“Sfida e 10 viteve” e vajzës më të bukur në botë

7 Shares Share Messenger

Thylane Blondeau njihet në industrinë e modës si vajza më e bukur në botë.
Për “Sfidën e 10 viteve” që ka “pushtuar” ditët e fundit Instagramin, ajo ka postuar një foto të sajën kur ishte 7 vjeç, pasi francezja sot është vetëm 17 vjeç.

Bukuroshja e shfrytëzoi rastin edhe për të falenderuar thuajse 3 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

“Sfida e 10 viteve. Dhe falemnderit për 2,9M!!! Ju dua shumë”, shkroi Blondeau.

 

Share Messenger

Më të lexuarat