Salah tallet me Shaqirin, pas një fotografie të publikuar në Instagram

Share Messenger

Xherdan Shaqiri ka publikuar një foto në Instagram, ndërsa shokët e tij të skuadrës Salah dhe Lovren kanë bërë shaka me e yllin shqiptar, për kohën se kur është bërë fotografia.

Mesfushori nga Zhegra ka publikuar një fotografi ku shihet duke qeshur.

Mo Salah i ka komentuar: “Vëlla kjo foto është nga finalja e Ligës së Kampionëve vitin e kaluar,”. Egjiptiani këtu kishte bërë tag edhe shokun tjetër të skuadrës Dejan Lovrenin, i cili poashtu la një koment interesant.

“Ai e ka pranuar këtë fotografi vetëm para pak ditëve. Unë do t’i marr fotografitë e mia më 2021,” shkruan Lovren.

Share Messenger

Më të lexuarat