Ronaldo çmend fansat, tregon të pasmet ‘bombastike’ të dashurës (Video)

7 Shares Share Messenger

Për Cristiano Ronaldon nuk ka pushim.
Ylli portugez kalon shumë kohë në palestër, madje kohët e fundit po ua imponon stërvitjen edhe pjesëtarëve të tjerë të familjes.

Ai ka postuar sot një video në Instagram ku shihet me djalin e vogël dhe me të fejuarën e tij, Georginën.

Në një moment ai kthen kamerën nga të pasmet e Georginës, e cila duket në formë të jashtëzakonshme. /Joq/

View this post on Instagram

Turim 💪👌

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Share Messenger

Më të lexuarat