Reperi serb shfaqet me flamurin kombëtar shqiptar në videoklipin e tij

Share Messenger

Reperi serb, Aleksandar Milosavljeviq ka bërë diçka të rrallë në videoklipin e këngës së re.

Në këngë e tij të re “Cani Sciolti” reperi shihet teksa këndon dhe prapa tij shihet një veturë e mbuluar me flamurin kuq e zi.

Reperi i cili njihet me emrin ar tistik Aki Aki ka xh iruar klipin në Zvicër. Kënga në tekstin e saj flet për miqësinë ndërmjet serbëve dhe shqiptarëve.

Milosavjeviq është shumë i popullarizuar tek të rinjtë e Ticino me singlin e tij “Cani sciolti”.

Share Messenger

Më të lexuarat