Remzie Osmani e Edona Llalloshi me pushime së bashku

Share Messenger

Remzie Osmani e ka publikuar një foto nga pushimet dhe krah saj shihet Edona Llalloshi.

Dy këngëtaret e njohura, Remzie Osmani e Edona Llalloshi janë duke i shijuar pushimet së bashku.

“Pushim i mire me shoqërinë e mire “, ka shkruar Remzie Osmani pranë postimit të fotos ku të dyja shihen të veshura me shumë stil.

Të dyja janë shumë të dashura për publikun dhe projektet muzikore që i sjellin pëlqehen jashtëzakonisht shumë nga ta.

Share Messenger

Më të lexuarat