Real Madridin e pret ferri

15 Shares Share Messenger

Sot kanë përfunduar ndeshjet e fundit në grupet A, B, C, D

Skuadrat të cilat e kanë siguruar kualifikimin për fazën tjetër janë, Barcelona, Manchester United, PSG dhe Roma nga vendi i parë.

Nga vendi i dytë janë kualifikuar.. Chelsea, Juventus, Basel edhe  Bayern Munich.

Kjo i bie që skuadra e Real Madridit e cila me shumë gjasë do të mbetet në vendin e dytë në fazën tjetër mund të takohet me.. Manchester United, Roma apo PSG.

Share Messenger

Më të lexuarat