Reagon ashpër vajza e Sami Lushtakut (FOTO)

Share Messenger

Zhvillime interesante po ndodhin në degën e PDK-së në Komunën e Skënderajt. Tash kur zgjedhjet po ofrohen, shtohen edhe më shumë ambiciet politike të individëve për të udhëhequr me këtë komunë; deri tash bastion i PDK-së.

Kryetari aktual,Sami Lushtaku, edhe pse është deklaruar kundër rikandidimit, tash po mendon sërish t’i futet garës për një mandat të ri.

Por kushëriri i tij, Nuredin Lushtaku këmbëngulë që ai të jetë kandidat pasi këshu ka qenë marrëveshja mes tij dhe kreut të PDK-së, Kadri Veseli.

Këmbëngulja e Nuredinit për të kandiduar, ka bërë që të reagoi ashpër vajza e Sami Lushtakut në një postim në rrjetin social “Facebook”.

Ky është postimi i saj:

Share Messenger

Më të lexuarat