Publikohen fotografitë e Dacit gjatë skijimit (Pamjet)

279 Shares Share Messenger

Arian Daci në këtë qendër skijimi të cilën e vizitonte shpesh ndërroi edhe jetë, ndërsa personi tjetër që ishte me të, Ardian Bakalli, ka shpëtuar, transmeton Indeksonline.

Nënkoloneli Basri Shabani ka thënë se ai është në gjendje të mirë shëndetësore.

“Konfirmojmë që nga orteku ka ndodh sot, A. D ka humbur jetën. Personi tjetër është në gjendje të mirë. Një ortek i borës e ka zënë personin, viktimën A.D dhe ka ardh deri te humbja jetës”, ka thënë nënkolonel Shabani.

Ndërsa Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt, Shukri Jashari, ka thënë se hetuesit rajonalë janë nisur për në vendin e ngjarjes.

Share Messenger

Më të lexuarat