Problem te Real Madrid, ja çfarë i ndodhi Iscos

Share Messenger

Isco ka pësuar lëndim në stërvitjen e sotme të Real MadridiT.

Real Madrid ka zhvilluar stërvitjen e fundit në përgatitje të ndeshjes ndaj Malagas në La Ligë.

Por, seanca solli një problem.

Mesfushori Isco u ankua në një lëndim në këmbën e tij të djathtë. Mediat spanjolle kanë publikuar fotografi të Iscos duke u ankuar në lëndim.

Mirëpo, nga ajo që sugjeron reagimi nga Isco mund të jetë vetëm një goditje dhe ai pritet të jetë i gatshëm për ballafaqimin e së dielës.

Share Messenger

Më të lexuarat