Prekëse: Babai e bashkëshorjta e Arianit nuk i ndalen lotët

360 Shares Share Messenger

Në hollin e Kuvendit të Kosovës, kanë filluar të bëhen homazhe për të nderuar djalin e akademikut Nexhat Dacit, Arian Dacin .Familjarët e Arian Dacit, janë duke pritur një numër të madh të qytetarëve të cilët kanë ardhur për të shprehur ngushëllime.Pranë të ndjerit, janë duke qëndruar familjarët e tij. Babai dhe bashkëshortja e Arian Dacit, nuk janë përmbajtur nga lotët gjatë homazheve.

Arian Daci, ka humbur jetën dje në Brezovicë, si pasojë e rënies së një orteku bore. Prapa vetës ai ka lënë bashkëshorten dhe dy fëmijë, ndërsa ai ishte djali i vetëm i Nexhat Dacit.

Share Messenger

Më të lexuarat