Po ‘digjeni’ sot nga vapa? Shikoni se çka ju pret ditët në vijim

Share Messenger

Moti ka befasuar vendin ditën e sotme, pasi temperaturat kanë shkuar deri në 31 gradë, e kjo pas disa ditëve me plotë ndyshme të motit.

Por, nesër përsëri zbresin temperaturat për pak gradë.

Sipas Prishtina Weather temperature maksimale nesër do arrijë 27 gradë, por përcillet me vranësira, dhe ka mundësi të vogla për reshje shiu. Për t’u ngritur përsëri nga dita e martë.

Ndryshe sipas parashikuesve të huaj të motit, ne rajonin e Ballkanit na presin stuhi të mëdha me erëra të forta, breshër dhe shi.

Share Messenger

Më të lexuarat