Përqafimi i zjarrtë i Shaqirit me Kloppin, trajneri i jep pak minuta kundër Chelseas

33 Shares Share Messenger

Xherdan Shaqiri është futur në minutat e fundit kundër Chelseas, duke zevendesuar Salah.

Mesfushori nuk zgjodh në formacionin startues nga Klopp në këtë ndeshje nga më të rëndësishmet.

Por ai festoi “çmendurisht” golin e dytë të “Reds” të shënuar nga Salah duke e përqafuar trajnerin.

Kjo largon dyshimet që janë raportuar më herët se Shaqiri dhe Klopp kanë probleme personale.

Share Messenger

Më të lexuarat