Përfshihet nga flakët shtëpia e reperit shqiptar! Zbulohet gjendja e tij

12 Shares Share Messenger

Shtëpia e një prej reperëve më të njohur shqiptarë, i cili vazhdon karrierën e tij në Greqi, Sin Boy, është përfshirë nga flakët në Prishtinë.

Burime për “PRIVE” bëjnë me dije se të gjitha gjërat e tij personale janë djegur, mirëpo për fat të mirë, reperi nuk ka pësuar lëndime.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti, ka thënë se përpos dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

“Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet e Zjarrfikësve dhe të Policisë së Kosovës”, shtoi më tej Ahmeti.

Share Messenger

Më të lexuarat