Pas largimit të Ronaldos, shoku i tij i zemrës paralajmëron largimin nga Real

24 Shares Share Messenger

Cristiano Ronaldo është tashmë histori.
Një vendim, largimi i CR7, i cili ka dhe do të ketë pasoja në Real, e veçanërisht në një prej të afërmve të tij: Marcelo.

Brazili humbet njërin ndër mbështetesit më të mëdhenjë në fushë dhe jashtë saj.
Miku i madh i Ronaldos ia ka bërë të ditur Lopeteguit, se sezoni që fillon mund të jetë i fundit për të në Madrid.

Marcelo dëshiron të shohë se si punon me Lopetegui dhe Real Madridin e ri pa Ronaldon përpara se të vendosë të largohet drejt Kinës.

Share Messenger

Më të lexuarat