Pamje nga para-ndeja e ‘Grammy’, Dua Lipa shkëlqen në të kaltër

4 Shares Share Messenger

Dua Lipa ka vazhduar shkëlqimin e saj në prag të ceremonisë Gramy Awards.

Mbrëmë është mbajtur para-mbrëmja e Grammy Awards nga Clive Davis.

Yjet e shumta orën pjesë në këtë mbrëmje që ka për synim t’i takojë emrat që do të jenë prezent në ceremoni.

Dua Lipa u shfaq me një fustan të mrekullueshëm ngjyrë të kaltër të hapur.

Flokët i mbajti të kapura dhe grim të thjeshtë që e bëri atë të duket vërtet mahnitëse.

Dua Lipa është e nominuar në Grammy. Ajo është shqiptarja e parë që nominohet në një ngjarje kaq të madhe, bashkë me Bebe Rexhën.

Ceremonia e 61-të e Grammy Aëards mbahet mëngjesin e të hënës dhe nikoqire e ceremonisë është Alicia Keys.

Share Messenger

Më të lexuarat