Nuk do ta besoni se çfarë pune ka bërë Dua Lipa para se të bëhej e famshme!

11 Shares Share Messenger

Dua Lipa së fundi ishte e ftuar në një intervistë në ‘Vogue‘c.Ajo foli për karrierën e saj dhe të qenit feministë.

Ndërsa, në maj të këtij viti Lipa gjatë një intervistë kishte treguar se ka qenë e vetme në Londër dhe pa prindër.Në atë kohë, ajo tha se kam punuar shërbyese në një restorant.‘E lashë punën në të cilën punoja në Soho. Isha nikoqire mysafirësh në një restorant. Pasi e nënshkrova marrëveshjen, isha e lumtur sepse s’kisha nevojë të kthehesha më në atë vend’ ka thënë Dua.

Shikojeni videon e fundit ku ishte e ftuar këngëtarja.

Ndryshe, Dua me një postim në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ka treguar se ka shkruar disa tekste dhe shumë shpejt do sjellë këngë të reja.

Share Messenger

Më të lexuarat