Nuk përmbahet Luana Vjollca, pas pushimeve e bën edhe në ashensor!

12 Shares Share Messenger

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit.

E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh edhe provokative.

Luana vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Pas pushimeve duket se tashmë u është rikthyer punëve, ku sot përmes një postimi ka treguar se po shkon në zyrë.

Ajo shfaqet në ashensor shumë joshëse, ku vë në pah linjat e saj…

Share Messenger

Më të lexuarat