Neymari po e transferon top-yllin te PSG-ja

7 Shares Share Messenger

Felipe Luis e dëshiron kalimin te PSG-ja në janar.

Mbrojtësi brazilian e kishte kërkuar kalimin te skuadra franceze edhe në këtë afat të verës, mirëpo Atletiko Madridi kishte refuzuar shitjen e tij.

Felipe Luis ka kërkuar nga skuadra spanjolle që në janar ta lejoj largimin e tij në drejtim te PSG-ja, pasi nuk dëshiron të luaj më në Spanjë.

Gjithashtu, prezenca e Silvas, Dani Alvesit, Neymarit dhe e Marquinhos, ka bërë që ai ta kërkoj kalimin në Paris.

Share Messenger

Më të lexuarat