Nervozohet trajneri i Kosovës pas përfundimit të pjesës së parë kundër Anglisë

Share Messenger

Trajneri i Kosoves Bernand Challandes u kap nga kamerat, ku dukej se doli nga kontrolli në tunel, gjatë përplasjes së skuadrës së tij ne pjesen e parë të ndeshjes përballe Anglisë.

Challandes po bërtiste në tunel para se të kuptonte se ishte me kamera, dhe më pas buzëqeshi.

Ai u duke i zemërua kur skuadra e tij po humbaste me rezultat 5-1, pasi kishte marrë epërsinë ne fillim të ndeshjes.

Share Messenger

Më të lexuarat