Ndërhyrja që ia solli Realit Superkupën

Share Messenger

Mesfushori i Realit bëri një ndërhyrje ndaj Moratas dhe ia bllokoi një aksion të sigurt për gol.

Ai u ndëshkua me të kuq por ishte kjo ndërhyrja që ia dhuroi Realit penalltitë.

Në fund, 21 vjeçari në fund u shpall edhe lojtari më i mirë i kompeticionit.

Share Messenger

Më të lexuarat