Mesazhi i Ronaldos që po habit botën: Ja qfarë i ka shkruar privat Evras

119 Shares Share Messenger

Nëse pak persona kanë besuar në përmbysjen e rezultatit nga Juventus në Ligën e Kampionëve, në mesin e tyre ka qenë Patrick Evra.

Mbrojtësi francez që në të kaluarën ka veshur fanellën e Juventusit, ka publikuar një bisedë të bërë me Cristiano Ronaldon, pesë ditë para ndeshjes së kthimit ndaj Torinos.

Evra, në ‘Instagram’ ka publikuar bisedën me Ronaldon, ku i kërkon përmbysjen e rezultatit prej 2:0.

“Po llogarisë në ju për rikthimin në Ligën e Kampionëve. Unë kurrë nuk kam dyshuar në ju”, ishte mesazhi i Evras për Ronaldon, përcjell ‘lajmi.net’.

Ronaldo i është përgjigjur menjëherë duke e pranuar sfidën, duke thënë se do t’i shkatërrojnë në Torino.

“Prapa skenave… këto janë mesazhet mes meje dhe Cristianos pesë ditë para përmbysjes masive. Kjo vetëm tregon besimin, zemërimin, vendosmërinë nga lojtari më i mirë në botë”, ka shkruar Evra.

Share Messenger

Më të lexuarat