Mediat e mëdha botërore shkruajnë për takimin e Ronaldos me dy fëmijët shqiptar

Share Messenger

Ronaldo dhe Buffon kanë takuar dy fëmijë nga Shqipëria të cilët i kishin mbijetuar tërmetit në Thumanë.

E ky veprim e ka marrë vëmendjen edhe nga mediat botëre, një nga mediat që ka shkruar për këtë është edhe Associated Press.

‘Të premten është e tyre u bë realitet, ata i takuan futbollistët e Juventusit, Ronaldon dhe Buffonin’.

Share Messenger

Më të lexuarat