Martohet aktorja e njohur turke, pamje nga dasma përrallore!

Share Messenger

Aktorja turke Deniz Baysal, të cilën e njohim për rolin që kishte tek serizli “Zonja Fazilet dhe të bijat”, i ka dhënë fund beqarisë.

Ajo ka kurorëzuar mbrëmë dashurinë me martesë me këngëtarin turk Baris Yurtç, ndërsa organizuan dasmë madhështore.

Mediumit turk “Hurriyet.com” ka publikuar disa imazhe nga kjo dasmë, ku shihet se si akorja kishte shkëlqyer në të bardha.

Të ftuar në dasmë ishin familjarë, miq e kolegë të Deniz dhe Baris.

Share Messenger

Më të lexuarat