Mali i Zi publikon listën anti-Kosovë, ftohet një shqiptar

Share Messenger

Me 7 qershor Kosova është mysafir i Malit të Zi në ndeshjen kualifikuese të Euro 2020.

Kombëtarja fqinje ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për këtë ndeshje.

Ndër të ftuarit është edhe futbollisti shqiptar që mbron ngjyrat malazeze, Fatos Beqiraj.

Emra tjerë që spikatin është ai i Stefan Jovetic të Monacos dhe Stefan Savic i Atletico Madrid.

Share Messenger

Më të lexuarat