Luana “trullos” ndjekësit me këtë video të nxehtë (Video)

Share Messenger

Të dielën e 10 shtatorit, reperi Getoar Selimi kurorëzoi dashurinë me moderatoren Marina Vjollca.

Geti dhe Marina organizuan një dasmë madhështore në Gjirin a Lalëzit në Durrës.

Të pranishëm ishin familjarët, miqtë dhe kolegët e çiftit dhe padyshim që secili ishte veshur më elegant se tjetri.

Motra e Marinës, Luana ishte njëra ndër femrat më të komentuara nga kjo dasmë, pasi me fustanet që kishte veshur ekspozonte linjat trupore.

Ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram një video në rrjete sociale në të cilën u shfaq me fustanin e dytë që kishte veshur në atë mbrëmje, kurse lëvizjet e saj u komentuan shumë nga ndjekësit.

 

Share Messenger