Luana shpërthen në imazhin e fundit!

22 Shares Share Messenger

Luana Vjollca është moderatorja më seksi e estradës tonë.

Ajo të mahnitë me linja trupore perfekte, e cila këto i shfaq në çdo paraqitje të saj.

Madje këto linja trupore, janë arsyeja që mbledh shumë njerëz pranë ekraneve televizive.

E në imazhin e fundit ‘Nusja nga Kosova’ shfaqet tejet shpërthyese dhe seksi.

‘E bukura dhe Bisha’, është mbishkrimi i fotografisë.

Luanën e shohim çdo të shtunë në emisionin e saj ‘Shiko kush luan’ me befasira të ndryshme.

Ndërsa, sa i përket projekteve muzikore këngëtarja 26 vjeçare nuk është shumë aktive.

Share Messenger

Më të lexuarat