Lori Hoxha tregon cila është femra shqiptare që ka zili

Share Messenger

Lori Hoxha është një ndër femrat më seksi shqiptare dhe më me stil.
Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë është frymëzim për vajzat e reja, për stilin që ajo ka dhe mënyrën si ajo vishet. Trashëgimtarja e Top është kthyer në një model për vajzat e reja që ato të inspirohen me tendencat më të fundit të modës dhe se si mund të kurojnë imazhin e tyre, mirëpo Lori paska xhelozi për një femër shqiptare. Dhe kur themi xhelozi e kemi fjalën për kuptimin e figurshëm, domethenë që i pëlqen dhe i duket shumë e bukur.

E kjo fëmër shqiptare është pikërisht Suada Sherifi dhe këtë detaj Lori e zbuloi në një nga pyetjet që iu drejtua në instastory nga ndjekësit e saj.

 

Share Messenger

Më të lexuarat