Lajmi i fundit: Vdes ish kryeministri i Kosovës Bajram Rexhepi

Share Messenger

Ka ndërruar jetë ish kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi.Rexhepi ka vdekur sot në orët e hershme të mëngjesit.

Rexhepi prej muajsh ndodhej në koma dhe ishte duke qëndruar në njërin prej spitaleve në Turqi pas sulmeve të pësuara në tru.

Ai fillimisht ishte shtrirë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës ku edhe i është nënshtruar operacionit mirëpo për shkak të gjendjes së rëndë ishte transferuar në Turqi.

Share Messenger

Më të lexuarat