Lajm shumë i keq, lëndohet super futbollisti i Kosovës

Share Messenger

Benjamin Kololli ka pësuar një lëndim në ndeshjen e Zurichut kundër Sionit.

Ylli i Kosovës u detyrua të braktis lojën në minutën e 42-të të ndeshjes.

Ky lëndim i Kolollit vjen disa ditë para ndeshjes me Çekinë dhe Anglinë.

Shpresojmë që anësori i “Dardanëve” të mos ketë diçka serioze dhe të jetë i gatshëm për dy ndeshjet e fundit kualifikuese.

Share Messenger

Më të lexuarat