Kylie Jenner, ka në trup 4000 dollarë

Share Messenger

Kylie Jenner, miliarderja më e re, ka veshur një pallto Fendi e cila ka vlerën e 3000 dollarëve dhe një palë këpucë 1000 dollarë…pasi që ka pozuar në veshje të bardhë për Chanel

Billie Holidaz është pallto që e mban atë nxehtë.

Kylie Jenner, ka veshur një pallto Fendi, të cilën ajo e shet online për 2890 funte, por që ajo është më e shtrenjtë sepse ka një kapelë.

22 vjeçarja, e cila konsiderohet një mogule e kozmetikës, ka po ashtu të veshur këpucë Fendi najlon derisa pozon para një zjarri dhe këto fotografi i shpërndan për 150 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Share Messenger

Më të lexuarat