Ky është sekreti i formës së Georgina Rodriguezit

Share Messenger

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez është më në formë se kurrë dhe për këtë meritat i ka Joga, një sport që ajo e aplikon shpesh.

Për kënaqësinë e fansave të saj në rrjetin social “Instagram”, Georgina ka publikuar disa foto duke bërë Joga.

Për shkak të lidhjes me yllin portugez, modelja tashmë numëron mbi 14 milionë ndjekës në “Instagram”.

Share Messenger

Më të lexuarat