Kush po e lodhë Zidanin ?

Share Messenger

Zinedine Zidane ka reaguar për kritikat e shumta drejtuar skuadrës së tij.Real Madrid po kalon një nga sezonet më të vështira viteve të fundit, ku pas 18 xhirove në La Liga, renditet në vendin e katërt, me 16 pikë më pas se Barcelona.Kjo ka bërë që Real Madridi të kritikohet shumë për paraqitjen këtë edicion, teksa janë kampion në fuqi të La Ligas dhe Ligës së Kampionëve.

“Shumë gjëra po fliten, shumë gjëra negative për Real Madridin. Jam lodhur me këto”, ka deklaruar Zidane.

Share Messenger