Kush ia bleu orën 13 mijë euro, Adelina Tahirit?

23 Shares Share Messenger

Adelina Tahiri ishte personazhi më i komentuar në mediat rozë gjatë vitit që lamë pas, shkruan Gazeta Blic.Kjo për shkak se fejesa e saj me miliarderin 50 vjeçar, bëri bujë të madhe në shtypin mediatik duke u kritikuar tej mase. Ajo pothuajse çdoherë shquhej për stilin unik dhe brendet luksoze që posedonte.Para pak muajve ishin përhapur edhe çizmet që kishin vlerën 10.000 dollarë ‘YSL – Yivves Saint Laurent’, të cilat nuk kishte shpëtuar pa i blerë edhe këngëtarja Tahiri. E së fundmi ajo që ka rënë në sy është ora ‘Hublot’ që ka vlerën 13.150 mijë euro, shifër kjo marramendëse.

Ndryshe, Adelina projektin e fundit e ka publikuar para disa muajve ‘Dale Kadale’, ndërsa momentalisht është duke shijuar fillimet e lidhjes së saj me biznismenin, Serjozha Markov, ku edhe supozohet që ia ka blerë orën.

Share Messenger