Kush është këngëtarja milionere shqiptare që nëna i punon shitëse?

10 Shares Share Messenger

Këngëtaret shqiptare kanë arritur suksese të shumta ndërkombëtare, por a ju ka shkuar ndonjëherë në mend se si kanë arritur deri aty ku janë sot.Këngët e tyre janë bërë hite, dhe po dëgjohen në botë i kemi emrat si Rita Ora, Dua Lipa Bebe Rexha.Ato kanë një jetë të kënaqshme dhe janë gjithmonë e më shumë në kërkim të suksesit, edhe pse vlerat monetare nuk u kanë munguar kurrë.

Jetojnë të pavarura nga prindërit, por deri më tani, të gjithë i kanë mbështetur dhe ato kanë qenë pranë prindërve të tyre kur ka qenë nevoja.Megjithatë, ndonëse ajo është momentalisht një nga këngëtaret më të paguara dhe pasuria e saj është e madhe ajo ka treguar se nëna e saj punon si shitëse.Shikojeni postimet e këngëtares:

Share Messenger

Më të lexuarat