Kurti pëlqen disa skuadra: Liverpool, Real Madrid e Barcelona

Share Messenger

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, gjatë një paraqitje të tij në Gërmi, në këte kohë fushate zgjedhore, ka folur për ekipet të cilat i pëlqejn në sport,transmeton FishMedia.

Kurti ka thënë se fillimisht i ka pëlqyr Liverpool, pastaj Real Madrid derisa ka përfundur te Barcelona.

Aktivitet në Gërmi

Sot isha për basketboll në Gërmi. Sporti është argëtim dhe shëndet, shoqërim dhe aktivitet. Sporti duhet bërë kulturë e popullsisë. Pra, edhe një arsye më shumë për fitore me 6 tetor.

Gepostet von Albin Kurti am Sonntag, 15. September 2019

Share Messenger

Më të lexuarat