Kjo maturante vesh fustanin me të ‘çmendur’ (Foto)

22 Shares Share Messenger

Mbrëmja e maturës është bërë ngjarja më komerciale kohëve të fundit.

Shpenzime marramendëse bëjnë në moshën 18 vjeçare duke i kushtuar një vëmendje të veçantë veshjeve të shtrenjta.

Shumë të reja po komentohen në rrjetet sociale për pamjen e tyre dhe shumë prej tyre dëshirojnë të jenë pjesë edhe e mediave.

Njëra prej tyre që ra në sy me fustanin e saj prej ari është edhe Ermira Sylejmani.

Ajo ka publikuar disa fotografi që tregon për pamjen e veçantë që kishte në këtë mbrëmje të maturës.

Share Messenger

Më të lexuarat