Kjo bombë nuk përmbahet, publikon foto të nxehta

21 Shares Share Messenger

Deri para pak kohe Kim Kardashian ishtë ndër femrat më të bukura në botë.

Por, kjo gjë tashmë ka ndryshuar. Anastasia Kvitko është bukuroshja ruse e cila po e sfidon Kimin me format e saj bombastike.

Anastasia njihet për linjat e saj bombastike të cilat nuk heziton t’i shfaq aspak para mijëra fansave të saj në Instagram.

Bukuroshja Kvitko është shumë aktive në rrjetet sociale dhe të gjitha fotografitë e saj janë tejet të nxehta.

Së fundmi ajo ka postuar edhe një video ku shfaqet në skena tejet përvëluese.

Share Messenger

Më të lexuarat