Kim Kardashian viziton burgun Amerikanë

Share Messenger

Kim Kardashian njieht se ka filluar të studioj juridikun, dhe shpesh viziton burgjet në Amerikë, dhe së fundmi ajo ka vizituar “San Quentin”.

Nga atje, ajo ka ndarë me fansat fotografi me të dënuarit.

Ajo kishte disa fjalë për Kevin Cooper, i cili është i burgosur në këtë burg, për të cilin beson se është i pafajshëm.

“Kisha një takim emocional me Kevin Cooper dje në burgun e vdekjes në San Quentin. Pash që ai është i kujdesshëm dhe i sinqertë dhe besoj se ai është i pafajshëm për krimet për të cilat është dënuar”, ka shkruar Kim.

Ajo shpreson se Kevin do të lirohet pasi do t’i bëhet testi i ADN-së si dhe shprehë mirënjohjen për guvernatorin Newsom që u ka dhënë fund dënimeve me vdekje në Kaliforni.

Share Messenger

Më të lexuarat