Khloe Kardashian do të ribashkohet me Tristan Thompson?

Share Messenger

Dyshja u ndanë herët këtë vit pasi ai e tradhtoi me miken e ngushtë të familjes Kardashian/Jenner, Jordyn Woods.

Në sezonin e 17-të të “Keeping up with the Kardashians”, fansat kërkuan ribashkimin e Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson, edhe pse ky i fundit bëri përpjekje disa herë. Në fillim të emisionit, Khloe, 35-vjeçe, ka thënë se ajo ka akoma “emocione” në lidhje me ish-të dashurin e saj. “Unë jam vërtet duke u përpjekur të kuptoj jetën time për momentin”, ka thënë ajo.. “Unë thjesht po shërohem dhe po mundohem të kaloj këtë”, vazhdon më tej ajo.
Sipas saj, Thompson, 28 vjeç, kishte bërë përpjekje për t’i bashkuar gjërat midis tyre dhe i kishte kërkuar ta shihte ndërsa ishte në qytet. (Ajo nuk pranoi.)

“Tristan mendon se njerëzit janë të disponueshëm – nëse ai më dërgon mjaft lule ose mjaft mesazhe me tekst, unë do të vij rreth”, thotë ajo.

“Ende nuk kam folur me Tristanin ballë për ballë dhe tani, nuk jam e gatshme për të,” vazhdoi ajo. “Unë e di se do të shkoj në atë vend, por tani është vërtet sfiduese dhe e vështirë për mua. Ndjenjat e mia janë jashtëzakonisht të papërpunuara dhe unë jam me të vërtetë e poshtëruar dhe e lënduar nga ajo që më bëri”, ka thënë më tej biondja.

Ndryshe, Khloe dhe Tristan tashmë kanë edhe një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin True.

Share Messenger

Më të lexuarat